Menu

Najczęstsze typy kobiet

Styczeń 18, 2018 - Rozrywka
Najczęstsze typy kobiet

Istnieje wiele metod uwodzenia kobiet. Sztuka ta nie należy jednak do łatwych i trzeba wiedzieć, jak daną panią należy podejść. Oczywiście, nikogo generalizować, wrzucać do takiego, a nie innego koszyka nie wolno, gdyż mimo wszystko każda kobieta jest nieco inna, każda czymś się różni. Jednakże każda także ma pewne przeważające cechy, które pozwolą choć częściowo dopasować ją do danego typu.

Wyróżnić można typy bardziej pozytywne, neutralne oraz te raczej toksyczne (zresztą niewątpliwie sytuacja ma się tak samo w przypadku panów). Wszystkie kobiety w jakimś stopniu są do siebie podobne – w końcu należą do tego samego gatunku, ich psychologia po prostu musi charakteryzować się pewnymi zgodnościami. Oczywiście także na kobiecą psychologię wpływ mają różne kultury, w jakich zostały wychowane – inne podejście należy mieć w stosunku do Europejski, inne do Azjatki.

Chcesz dowiedzieć się więcej, jak podrywać? Wejdź na stronę uwodzenie.org i zobacz

Oto typy, do których najczęściej można zaliczyć kobiety (choć bez wątpienia jest ich dużo więcej):

Każda kobieta cechuje się nieco odmiennymi wyróżnikami, jednakże także każdą można zaliczyć do jakiegoś typu. Typów oczywiście jest całe mnóstwo i aby choćby wspomnieć o wszystkich trzeba by było wielu lat. Należy również pamiętać, iż niektóre panie pasują jednocześnie do kilku typów, ale raczej nie do tych wykluczających się wzajemnie. Każdą kobietę można uwieść, trzeba tylko odpowiednio z nią postępować. Bycie po prostu sobą nie jest skuteczne w każdym przypadku.