Rekrutacja

Podczas II edycji projektu "Dziewczyny na Fali" pragniemy rozkochać w morzu kolejne dziewczyny. W tym roku w Damski Rejs popłyniemy dwiema łódkami, na które łącznie zaprosimy osiem nowych żeglarek. Zaproszone przez nas dziewczyny to osoby, które uczestniczyły w jednej z edycji żeglarskich warsztatów przeprowadzonych przez naszą grupę. Póki co są to warsztaty krakowskie i warszawskie, jednak staramy się o organizację w innych miejscach Polski.  
 

Głównym punktem rekrutacji jest napisanie i przesłanie listu na mail: kontakt@dziewczynynafali.pl, w którym udzielą odpowiedzi na jedno proste pytanie "Dlaczego to właśnie ja mam popłynąć w Damski Rejs?".  
 

Praktyka żeglarska nie jest wymagana, poszukujemy dziewczyn otwartych na nowe doświadczenia i chętnie sięgających po swoje marzenia! Podczas tygodniowego rejsu po Oceanie Atlantyckim między Wyspami Szczęśliwymi przyszłe żeglarki odbędą praktyczne szkolenie. Samodzielne prowadzenie łódki, nawigacja, trymowanie żagli to tylko niektóre z nowych doświadczeń czekających na pokładzie. 
 

Termin końcowy wysyłania maili do Dziewczyn na Fali to 07.08.2016. 
 

Wyniki ogłosimy 14.08.2016 na naszej stronie internetowej http://www.dzieczynynafali.pl oraz na Facebooku http://www.facebook.com/damskirejsdziewczynynafali 


Termin to 26 listopad - 3 grudzień 2016 :)

Koszty to 655 zł (czarter + sprzątanie) + 350zł (jedzenie+paliwo) + 100 zł (transport teneryfa) + lot we własnym zakresie. Koszt za jedzenie, paliwo oraz transport na Teneryfie może być inny, często jest niższy, wszystko zależy od apetytu załogi :).
 

Tak było na I etapie Damskiego Rejsu "Dziewczyny na Fali" -http://https://www.youtube.com/watch?v=jHDfaM9lG54- taka atmosfera nie może Ciebie ominąć! :) 
 

Czas na Wyspy Szczęśliwe - https://www.youtube.com/watch?v=uA69V2gnyFA !!!