Menu

W jaki sposób grać w gry video?

Styczeń 24, 2017 - Rozrywka
W jaki sposób grać w gry video?

Z przykrością przyznajemy, że bardzo dużo ludzi nadal sądzi, że gry to niebezpieczeństwo i to właśnie za taką pomocą młodzież popełnia przestępstwa. Jest to dla mnie niesamowicie kuriozalne, gdyż nasza branża elektronicznej rozrywki nadzwyczaj energicznie rozwija się (mamy sławnych reprezentantów w tej specjalizacji!), a inne osoby nie przeszkadzają sobie w wypowiadaniu tych bądź innych przeczących osądów a także opinii.

Elektroniczna rozrywka umożliwiają nam na krótki moment utożsamić się z bohaterem właśnie z tych uniwersów a także zaznać jego historii. Ja przeważnie gram tak, że albo wcielam w śmiałka i wybieram takie decyzję, jakie w mojej opinii są stosowne i które prawdopodobnie ja bym je wybrał w podobnych światach, albo szkicuję w głowie psychikę bohatera a także gram stosownie do jego psychiki.

Ostatnio bardzo dużo gram w tematy posapo. Jakoś tak elektroniczne rozrywki podobają mi się – pewnie dlatego, że niektóre z gier są wieszcze? W głównej mierze raczej to w największy sposób przyciąga mnie do nich. Jest to lekko wymyślne, ale lubię rozpoznawać opustoszałe i zrujnowane uniwersa, poszukiwać surowców, które się ostały lub znacznych substratów, natrafiać na urządzone w pewien sposób gangi i pertraktować z nimi, handlować. Wszystko to dla mnie jest przypuszczalną przyszłością w obliczu zagłady cywilizacji, takiej jak kompletna wojna atomowa, uderzenie kosmicznego obiektu na glob albo wykształcenie się nowej,niepokojącej oraz nieuleczalnej choroby.

Według mnie tym sposobem można się bawić o wiele fajniej, przynajmniej w tytuły z rodzaju RPG. W takich przypadkach uniwersa te mogą faktycznie wciągnąć – moja osoba jest tu odpowiednim wzorem, gdyż przejście czterech tytułów z pewnego świata gry ze wszelkimi dodatkami (pochłonęło mnie to do reszty) zabrało mi niespełna 12 miesięcy. Dwanaście miesięcy grania w właściwie pojedynczą pozycję!

Oczywiście rekomenduję wszystkim zabawę z grami komputerowymi. Nie jest tak, jak słyszy się i czyta się w mediach – rozrywka przed komputerem z zachowaniem zdrowego rozsądku jest w stanie przynieść mnóstwo wartości. Dla dzieci jest to na przykład angielski, ponieważ dzięki graniu w tytuły mogą one w rychlejszy sposób nauczyć się go. Znam sporo ludzi, którzy właśnie tą metodą nauczyli się języka obcego, dzięki czemu ich przyszłe kształcenie było lepsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *